Borelioza Ekspert
– informacje online

Sprawdź, jaką wiedzę posiadasz o boreliozie 

Wiedza o boreliozie, pochodząca z wielu źródeł to podstawa do podejmowania właściwych, przemyślanych i odpowiedzialnych decyzji. Dzisiejszy, coraz  większy „szum informacyjny” wokół boreliozy utrudnia znalezienie głównych drogowskazów, jakimi powinniśmy się kierować w tym temacie.  Metody diagnostyczne oraz terapeutyczne mają charakter medyczny – akademicki i charakter naturalny – alternatywny. Każda z nich ma swoich zwolenników i przeciwników. Uważamy, że kluczem do znalezienia swojej własnej ścieżki jest otwarcie na zdobycie wiedzy o boreliozie i jej koinfekcjach. Mamy nadzieję, że przegotowany „mini przewodnik” na podstawie naszego wieloletniego doświadczenia – okaże się w tym pomocny.

Blog o boreliozie  na portalu natemat.pl  to cykl kilkunastu artykułów, które omawiają problematykę chorób odkleszczowych: borelioza i jej licznych koinfekcji. Opisana są zagadnienia z zakresu diagnostyki, terapii oraz profilaktyki z punktu widzenia medycyny akademickiej i naturalnej.

Zobacz więcej

Artykuł o boreliozie  na blogu portalu znanylekarz.pl , który omawia wybrane, istotne zagadnienia z zakresu chorób odkleszczowych: borelioza i jej licznych koinfekcji, szczególnie pod kątem ryzyka zakażenia się podczas  przebywania w lasach ale nie tylko.

Zobacz więcej

Wywiad redakcyjny o boreliozie  w czasopiśmie „O czym lekarze Ci nie powiedzą” gdzie zostały przestawione podstawowe problemy z  chorobami odkleszczowymi : boreliozą i jej licznymi koinfekcji. Wskazano m.in. na liczne kontrowersje diagnostyczne i terapeutyczne oraz ludzkie dramaty.

Zobacz więcej

Akademia Boreliozy – cykl kilkunastu audycji nagranych dla telewizji NTV , które omawiają problematykę chorób odkleszczowych: borelioza i jej licznych koinfekcji. Omówiono zagadnienia z zakresu diagnostyki, terapii oraz profilaktyki z punktu widzenia medycyny akademickiej i naturalnej.

Semestr I
Semestr II
Semestr III
Semestr IV

Wywiad  o boreliozie dla telewizji NTV w którym zostały przedstawione podstawowe informacje o  chorobach odkleszczowych: boreliozie i jej licznych koinfekcjach. Zwrócono uwagę na szereg kontrowersji  z zakresu diagnostyki, terapii oraz profilaktyki z punktu widzenia lekarza i naturopaty.

Zobacz więcej

Wykład o boreliozie dla telewizji NTV podczas  „Harmonii Kosmosu” w którym zostały przedstawione podstawowe informacje o  chorobach odkleszczowych: boreliozie i jej licznych koinfekcjach. Wskazano na wiele praktycznych aspektów  związanych z problemami diagnozy i terapii przy boreliozie.

Zobacz więcej

Wywiad o boreliozie  dla telewizji WTK w, którym zostały przedstawione doświadczenia z chorobami odkleszczowymi: borelioza i jej licznych koinfekcji. Podejście medycyny akademickiej i naturalnej znacząco różni się między osobą , powodując szereg kontrowersji w tak trudnym temacie jak borelioza.

Zobacz więcej

Wykład podczas seminarium naukowego o boreliozie, które miało miejsce w Krośnie. Jego celem było przedstawienie z punktu widzenia praktyka z jakimi wyzwaniami i problemami mamy do czynienia w przypadku boreliozy i jej koinfekcji, w tym o potrzebie przeprowadzenie projektu badawczego.

Zobacz więcej

Debata o boreliozie podczas seminarium naukowego o boreliozie w Krośnie, gdzie zapytano zarówno naukowców, zielarzy, lekarzy o najważniejsze aspekty chorób odkleszczowych : boreliozy i jej koinfekcji. Jeden z ważnych wniosków to konieczność opracowania projektu badawczo-naukowego.

Zobacz więcej Cz. I

Zobacz więcej Cz. II

Wywiad o fitoterapii boreliozy dla telewizji NTV w który został przedstawiony autorski protokół zielarski dr n. biol. Henryka Różańskiego.
Seria preparatów Lyme Protection obejmuje wszystkie infekcje odkleszczowe: borelioza oraz koinfekcje.

Zobacz więcej

Wykład o fitoterapii boreliozy i jej koinfekcjach wg. protokółu zielarski dr n. biol. Henryka Różańskiego.
Seria preparatów Lyme Protection obejmuje wszystkie infekcje odkleszczowe: borelioza oraz koinfekcje.

Zobacz więcej

Wykład na „Powitaniu Wiosny” 2019 r. o boreliozie jako największym wyzwaniu XXI wieku.

Zobacz więcej

Artykuł na portalu OdkrywamyZakryte.com.
Czy borelioza jest ukryta epidemią XXI w.?

Zobacz więcej

Borelioza diagnostyka

Zobacz więcej

Borelioza konsultacje

Zobacz więcej

Borelioza terapie

Zobacz więcej

BORELIOZA EKSPERT

informacje online

BORELIOZA EKSPERT

konsultacje online

zobacz więcej

BORELIOZA  EKSPERT

wizyta w centrum