Borelioza Ekspert
– informacje online

Sprawdź, jaką wiedzę posiadasz o boreliozie 

Wiedza o boreliozie, pochodząca z wielu źródeł to podstawa do podejmowania właściwych, przemyślanych i odpowiedzialnych decyzji. Dzisiejszy, coraz  większy „szum informacyjny” wokół boreliozy utrudnia znalezienie głównych drogowskazów, jakimi powinniśmy się kierować w tym temacie.  Metody diagnostyczne oraz terapeutyczne mają charakter medyczny – akademicki i charakter naturalny – alternatywny. Każda z nich ma swoich zwolenników i przeciwników. Uważamy, że kluczem do znalezienia swojej własnej ścieżki jest otwarcie na zdobycie wiedzy o boreliozie i jej koinfekcjach. Mamy nadzieję, że przegotowany „mini przewodnik” na podstawie naszego wieloletniego doświadczenia – okaże się w tym pomocny.

Blog o boreliozie  na portalu natemat.pl  to cykl kilkunastu artykułów, które omawiają problematykę chorób odkleszczowych: borelioza i jej licznych koinfekcji. Opisana są zagadnienia z zakresu diagnostyki, terapii oraz profilaktyki z punktu widzenia medycyny akademickiej i naturalnej.

Zobacz więcej

Artykuł o boreliozie  na blogu portalu znanylekarz.pl , który omawia wybrane, istotne zagadnienia z zakresu chorób odkleszczowych: borelioza i jej licznych koinfekcji, szczególnie pod kątem ryzyka zakażenia się podczas  przebywania w lasach ale nie tylko.

Zobacz więcej

Wywiad redakcyjny o boreliozie  w czasopiśmie „O czym lekarze Ci nie powiedzą” gdzie zostały przestawione podstawowe problemy z  chorobami odkleszczowymi : boreliozą i jej licznymi koinfekcji. Wskazano m.in. na liczne kontrowersje diagnostyczne i terapeutyczne oraz ludzkie dramaty.

Zobacz więcej

Akademia Boreliozy – cykl kilkunastu audycji nagranych dla telewizji NTV , które omawiają problematykę chorób odkleszczowych: borelioza i jej licznych koinfekcji. Omówiono zagadnienia z zakresu diagnostyki, terapii oraz profilaktyki z punktu widzenia medycyny akademickiej i naturalnej.

Semestr I
Semestr II
Semestr III
Semestr IV

Wywiad  o boreliozie dla telewizji NTV w którym zostały przedstawione podstawowe informacje o  chorobach odkleszczowych: boreliozie i jej licznych koinfekcjach. Zwrócono uwagę na szereg kontrowersji  z zakresu diagnostyki, terapii oraz profilaktyki z punktu widzenia lekarza i naturopaty.

Zobacz więcej

Wykład o boreliozie dla telewizji NTV podczas  „Harmonii Kosmosu” w którym zostały przedstawione podstawowe informacje o  chorobach odkleszczowych: boreliozie i jej licznych koinfekcjach. Wskazano na wiele praktycznych aspektów  związanych z problemami diagnozy i terapii przy boreliozie.

Zobacz więcej

Wywiad o boreliozie  dla telewizji WTK w, którym zostały przedstawione doświadczenia z chorobami odkleszczowymi: borelioza i jej licznych koinfekcji. Podejście medycyny akademickiej i naturalnej znacząco różni się między osobą , powodując szereg kontrowersji w tak trudnym temacie jak borelioza.

Zobacz więcej

Wykład podczas seminarium naukowego o boreliozie, które miało miejsce w Krośnie. Jego celem było przedstawienie z punktu widzenia praktyka z jakimi wyzwaniami i problemami mamy do czynienia w przypadku boreliozy i jej koinfekcji, w tym o potrzebie przeprowadzenie projektu badawczego.

Zobacz więcej

Debata o boreliozie podczas seminarium naukowego o boreliozie w Krośnie, gdzie zapytano zarówno naukowców, zielarzy, lekarzy o najważniejsze aspekty chorób odkleszczowych : boreliozy i jej koinfekcji. Jeden z ważnych wniosków to konieczność opracowania projektu badawczo-naukowego.

Zobacz więcej Cz. I

Zobacz więcej Cz. II

Wywiad o fitoterapii boreliozy dla telewizji NTV w który został przedstawiony autorski protokół zielarski dr n. biol. Henryka Różańskiego.
Seria preparatów Lyme Protection obejmuje wszystkie infekcje odkleszczowe: borelioza oraz koinfekcje.

Zobacz więcej

Wykład o fitoterapii boreliozy i jej koinfekcjach wg. protokółu zielarski dr n. biol. Henryka Różańskiego.
Seria preparatów Lyme Protection obejmuje wszystkie infekcje odkleszczowe: borelioza oraz koinfekcje.

Zobacz więcej

Wykład na „Powitaniu Wiosny” 2019 r. o boreliozie jako największym wyzwaniu XXI wieku.

Zobacz więcej

Artykuł na portalu OdkrywamyZakryte.com.
Czy borelioza jest ukryta epidemią XXI w.?

Zobacz więcej